• ANASAYFA
  • KURUMSAL
  • AĞAÇ FİDELERİ
  • ÇİÇEK FİDELERİ
  • SALON BİTKİLERİ
  • ÇİM
  • PEYZAJ
  • BİTKİ İLİMİ
  • SİZDEN GELENLER
  • İLETİŞİM

Cicek Fideleri

Lahana Çiçeği

Lahana Çiçeği

Sert ve bakıma ihtiyacı olmayan yüksek görselli şahane bir çiçek fidesidir. Bahçenizde dış ortamlarda güvenle büyütebilirsiniz.
Hollanda Gülü

Hollanda Gülü

Yaz kış 7 veren hollanda gülü
Kaktüs

Kaktüs

Dış mekan için bakım gerektirmeyen meyveli çabuk büyüyen kaptüs çeşitleri
Melisa Çiçek Çalısı

Melisa Çiçek Çalısı

Melisa çiçeği melisa çalısı dikime hazır topraklı, köklü, ilaçlı.
Yasemin Çiçeği

Yasemin Çiçeği

güzel kokulu yasemin bitkisi.
Gül Fidesi

Gül Fidesi

🌺 Gül Fidesi 1 TL 🌺 🏵Böyle Kampanya Görülmedi Kısa bir süre Gül Fidesi sadece 1₺🏵 📞 0532 616 03 90 📞 🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺 🌸🌱 Bu yaz tüm bahçeler gül kokacak. AVANTAJLI BAHÇEMİZDE 🌱 Bin bir çeşit meyve fidanlarında büyük indirimler 🌱 Çim zemin ve rulo çim hizmetlerinde indirim 🌱 Peyzaj çalışmalarında indirim 🌱 Çeşit çeşit çiçekler sarmaşıklarda indirim
Leylâk

Leylâk

Antioksidandır. Antiseptiktir. Antiperiyodik bir tonik niteliğindedir. Yani bazı rahatsızlıkların tekrar tekrar ortaya çıkmasına engel olur. Antifungaldir. Mantar enfeksiyonlarını geçirir. Genel olarak vücuttaki iltihaplanmaları önlemeye yardım eder. Bakterilerle savaşır. C vitamini zenginidir.
Kasımpatı

Kasımpatı

Böcek ilacı yapımında kullanılır. Cilt temizleyici tonik yapımında kullanılır. Saksıda ki görüntüsüyle huzur verir.
Manolya

Manolya

-Büzücü -Terletici -Ateş düşürücü -Uyarıcı -Tonik -Manolya kabuğu hazımsızlık,dizanteri,aralıklı ateş,yılancık ve diğer deri problemleri için iyidir. -Beyaz akıntı için vajinal enjeksiyon olarak da kullanılır. -Bazı insanların tütün alışkanlıkları manolya kabuğu çayı içirilerek tedavi edilmiştir. -Manolya kabuğu,kına kına kabuğu yerine daha emniyetli bir ilaç olarak kullanılabilir.
Leylandi

Leylandi

-Benzerlerinin aksine yağmurda veya dalları kesildiğinde leylandiler ferahlatıcı ve belirgin bir koku yayarlar. -İyi güneşte maksimum büyüme gösterir ve kısmi gölgeyede tahammülü vardır. -Nemli ortamda hızlı büyür. Sulamaya çabuk cevap verir ancak kuraklığa dayanımı da oldukça yüksektir bu nedenle su sıkıntısı olan bölgelerde tercih edilebilir.
Ardıç

Ardıç

Dallarından yapılan merhem deri üzerine sürülerek ovulursa, cilt hastalıklarına iyi gelir. Ardıç terletici bir bitki olduğundan romatizma ve soğuk algınlığına iyi gelir. Kandaki şeker miktarını düşürür. Regl ağrılarını dindirir, kadınlarda görülen beyaz akıntıyı keser. Nefes kokularını giderir. Kansızlığa iyi gelir. İdrar söktürür.
Akçaağaç

Akçaağaç

Sonbaharla birlikte göz alıcı renklere bürünmüş bir şeker akçaağacı (Acer saccharum). Gençken yüzeyi düzgün, gri renkli olan kabuğu ağaç yaşlandıkça kalınlaşır ve ince katmanlar ya da pullar halinde dökülür.
Zakkum

Zakkum

Kalbi kuvvetlendiricidir, fakat bunun için çok düşük dozlarda kullanılmalıdır. İdrar söktürücüdür. Uyuz gibi deri kaşıntılarına, bit, pire gibi zararlılara ve arı sokmasına karşı haricen kullanımı faydalıdır. Haricen adale ağrılarını da hafifletir. Bir Türk doktoru olan Dr. Ziya Özel, zakkum ile ilgili uzun süren çalışmalar yapmış ve Zakkumun kansere karşı tedavi edici olduğunu belirtmektedir.
Çam Fıstığı

Çam Fıstığı

Açlık Bastırıcı Enerji Kalp Hastalıkları Yaşlanma
GOLD TAFLAN

GOLD TAFLAN

fiyatlarımız boyutlarına göre değişiyor küçük orta büyük olmak üzere 3 e ayrılıyor
Kekik

Kekik

Bronşit ve Öksürük. Akne. Saç Dökülmesi. Tansiyon. Kemik Sağlığı Sindirim. Soğuk Algınlığı
Ateş Dikeni

Ateş Dikeni

Eğer az bir miktarda kullanılmakta olduğu vakit nefesi açar. Sindirimi basitleştirir. Ateş dikeni özellikleri içinde bulunan kalp yatıştırma etkisi yardımıyla, bu otun meyveleri Avrupa’daki birtakım ülkelerde kullanılır.
Gavura Çiçeği

Gavura Çiçeği

Banotu, bağırsak ve mide ağrısına, romatizmaya, baş ağrısına yaşlılık dolayısıyla gelen titremeye karşı kullanılır ve uyku açıcı özelliği de vardır.
Kartopu Ağacı Yerli

Kartopu Ağacı Yerli

Kabuğunun Faydaları Kramplara ve kas gerginliklerine karşı olumlu etki gösterir. Adet görme sürecindeki ağrılı kramplar sona erer. Vakitsiz bebek düşüm ve doğumlarını önler. Aşırı adet kanamalarının ve menopozla ilgili aşırı kanamaların kontrol altına alınmasını sağlar.
İthal Kartopu

İthal Kartopu

genellikle yürüyüş yolunda görsel için kullanılan yaz kış yeşil kalan bir bitkimiz

2


 

Sepetiniz Boş


Ürünler


Ağaç Fideleri Çiçek Fideleri Salon Bitkileri Çim


Bize Ulaşın

 

Oğlananası Beldesi No:4 Menderes / İzmir
(0532) 616 03 90  

(0536) 813 91 76


info@aydoganbotanik.com


Türk Web Ajans