• ANASAYFA
  • KURUMSAL
  • AĞAÇ FİDELERİ
  • ÇİÇEK FİDELERİ
  • SALON BİTKİLERİ
  • ÇİM
  • PEYZAJ
  • BİTKİ İLİMİ
  • SİZDEN GELENLER
  • İLETİŞİM

Aydoğan Botanik


1 2 3 4 5 6 7 8
slider html by turkwebajans


 

Yaban Çileği

Yaban Çileği

TL Hızlı Al
 
İçeriğinde elma ve limon asitleri ile C vitamini bulunur. Bu nedenle, tansiyonu düşürmekte ve kanı temizleyici özelliği bulunmaktadır. Yapraklarından hazırlanan preparatın idrar söktürücü özelliği vardır. Nikriz hastalığına faydalı olduğu söylenir.
Yer Örtücü Bitkiler

Yer Örtücü Bitkiler

TL Hızlı Al
 
Hanımeli

Hanımeli

TL Hızlı Al
 
Hanımeli Çayının Faydaları Yaşlanmayı önler Vücudu toksinlerden temizler Kan damarlarının duvarları güçlendirir Kalp-damar sistemin normal çalışmasına yardımcı olur Damarları kötü kolesteroldan temizler
Fesleğen

Fesleğen

TL Hızlı Al
 
ağırsak parazitlerini öldürebilir. DNA’nın yapısını ve hücreleri korur. Bağışıklık sistemine katkı sağlayan beyaz kan hücrelerinin yapısını korumaya yardım eder. Yaşlanma karşıtıdır, yaşlılığın etkilerini azaltır. Kalbi korur. Kalp ile dost bir bitkidir. Antibakteriyel özelliği vardır.
Reyhan Çiçeği

Reyhan Çiçeği

TL Hızlı Al
 
Reyhan otu, öksürüğe iyi gelmektedir. Çayı veya çiğ tüketimi baş dönmesini kesmekte ve bağırsak gazlarını gidermektedir. Reyhan Yağının selülit giderici olduğu söylenmektedir. Ayrıca iştahı açmaktadır. Ağız yaraları için de etkili bir bitkidir. Saç dökülmesini önlemekte ve saçları kuvvetlendirmektedir.
Melisa

Melisa

TL Hızlı Al
 
Uyku sorunlarında kullanılır Sinirleri yatıştırır Stresi azaltır Mide rahatsızlıklarını azaltır Sindirim sorunlarına karşı kullanılır Gaz giderir Ateş düşürür Ter atılmasını sağlar
Papatya

Papatya

TL Hızlı Al
 
Uyku bozuklukları tedavisinde kullanılır. Romatizmal rahatsızlıklar için kullanılır. Deri döküntüsüne yol açan cilt hastalıklarının belirtilerini hafifletir. Yemeklerden sonra sindirime yardımcı olarak kullanılır.
Sarmaşık Çiçeği

Sarmaşık Çiçeği

150 TL Hızlı Al
 
İthal Kartopu

İthal Kartopu

150 TL Hızlı Al
 
genellikle yürüyüş yolunda görsel için kullanılan yaz kış yeşil kalan bir bitkimiz
Kartopu Ağacı Yerli

Kartopu Ağacı Yerli

TL Hızlı Al
 
Kabuğunun Faydaları Kramplara ve kas gerginliklerine karşı olumlu etki gösterir. Adet görme sürecindeki ağrılı kramplar sona erer. Vakitsiz bebek düşüm ve doğumlarını önler. Aşırı adet kanamalarının ve menopozla ilgili aşırı kanamaların kontrol altına alınmasını sağlar.
Gavura Çiçeği

Gavura Çiçeği

TL Hızlı Al
 
Banotu, bağırsak ve mide ağrısına, romatizmaya, baş ağrısına yaşlılık dolayısıyla gelen titremeye karşı kullanılır ve uyku açıcı özelliği de vardır.
Ateş Dikeni

Ateş Dikeni

150 TL Hızlı Al
 
Eğer az bir miktarda kullanılmakta olduğu vakit nefesi açar. Sindirimi basitleştirir. Ateş dikeni özellikleri içinde bulunan kalp yatıştırma etkisi yardımıyla, bu otun meyveleri Avrupa’daki birtakım ülkelerde kullanılır.
Kekik

Kekik

TL Hızlı Al
 
Bronşit ve Öksürük. Akne. Saç Dökülmesi. Tansiyon. Kemik Sağlığı Sindirim. Soğuk Algınlığı
Köknar Ağacı

Köknar Ağacı

TL Hızlı Al
 
C ve E vitamininden zengin olan köknar kozalakları, grip ve nezle gibi soğuk algınlığı hastalıklarına iyi gelmektedir. Ayrıca idrar yollarındaki enfeksiyonlar için köknar yapraklarının kaynatılarak içilmesi, idrar yollarını rahatlatırken aynı zamanda da mesanedeki taşların idrarla birlikte dışarı atılmasını sağlar.

1 2 3 4 5 6

Sepetiniz Boş


Ürünler


Ağaç Fideleri Çiçek Fideleri Salon Bitkileri Çim


Bize Ulaşın

 

Oğlananası Beldesi No:4 Menderes / İzmir
(0532) 616 03 90  

(0536) 813 91 76


info@aydoganbotanik.com


Türk Web Ajans